پرشین ورق

خط ویژه

پرشین ورق

بازار آنلاین ورق فولادی

درباره پرشین ورق

” دو صد گفته چون نیم کردار نیست ”
مجموعه پرشین ورق (نماپوشش پرشین) در سال 1380 با هدف تامین انواع ورقهای سیاه، رنگی، گالوانیزه، روغنی، اسید شوی و …. در انواع ضخامتها و از تولید کنندگان داخلی و خارجی مطرح در سطح بین المللی تشکیل گردیده است. این مجموعه برآن است، با برنامه فروش و بازاریابی علمی به عنوان یک مشاور و تامین کننده قابل اعتماد در کنار تولید کنندگان ایرانی قرار گرفته و باعث شود معضلات و مشکلات خرید محصولات را در زمینه ورقهای مورد نیاز صنایع بزرگ و کوچک به حداقل برسد.

تامین کلیه برند های ورق رنگی
100%
تامین انواع ورق فولادی
90%

ما که هستیم؟

هدف این مجموعه فروش محصولات با قیمت رقابتی و کیفیت بالا میباشد. مدیران و پرسنل با تجربه و توان علمی و فنی ایجاد شده در مجموعه برآنند تا بهترین محصول را با قیمت مناسب بدون واسطه در اختیار صنایع قرارداده و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنند. این مجموعه دارای امکانات انبار، برش، فرم دهی در تهران و منطقه آزاد بندر انزلی می باشد.
حضور این مجموعه در منطقه آزاد اقتصادی بندر انزلی شرایط بهینه جهت تامین کالاهای مورد نیاز فرآهم آورده است، این امر توان سازمان را در ارائه خدمات بهتر به مشتریان چندین برابر نموده است.

از آنجا که خدمات در بازار امروزی باعث ایجاد مزیت رقابتی در سازمانها می شود، مجموعه پرشین ورق تلاش نموده با ارائه خدمات مشاوره ای، فنی و حمل و نقل مطمئن بهترین نوع خدمات مورد نیاز را به مشتریان ارائه داده و دغدغه های موجود در این موارد را نزد مشتریان کاهش دهد.
از جمله برنامه های این مجموعه بررسی و تحقیق در خصوص بهترین تولید کنندگان و تامین کنندگان در سطوح داخلی و بین المللی. انتخاب بهترین تامین کنندگان و معرفی ایشان به تولید کنندگان است و در این خصوص مواردی چون موجود بودن دائمی کالا، قابلیت تامین کیفیت مورد نیاز در ایران و کشورهای منطقه و شهرت مورد نیاز سازمان میباشد.

هیئت مدیره